Kurumsal

Hakkımızda

SGT, SELİMGÜL CAR RENTAL olarak, Hatay'da 1974 yılından bu yana müşteri odaklı hizmet anlayışı ve tutumuyla, Araç Kiralama, Gezi-Tur-Kongre taşımacılığı ve VIP transfer hizmeti sunmaktayız. Çözüm ortağı olduğumuz firmalarla birlikte hizmet ağımızı Türkiye'nin tüm bölgelerine yaymış bulunmaktayız.

 

Kalite Politikamız

 Müşteri memnuniyetini arttırmak, müşterinin beklediği kaliteyi , maksimum müşteri memnuniyetini, her türlü esnekliği göstererek ve müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına derhal cevap vermek.

 Kurum içi eğitimine ve ekip çalışmasına inanmış bir kurum olarak motivasyonda sürekliliği sağlamak.

 Düşünce ve davranışlarımızda açıklık ve dürüstlük prensiplerini benimsemek.

 Hizmette sınır tanımayan, güler yüzlü, planlı ve standartları en üst seviyede olan kaliteli hizmet vermek, kalite politikamızı belirleyen başlıca faktörlerdir.

 

Misyonumuz

Araç kiralama ve transfer hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun hizmet ve çözüm desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Çözüm ortaklarıyla birlikte büyümek ve onlara değer katmak. İnsana olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen firma olmak.

 

Vizyonumuz

Sektörde öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, Türkiye’ de en büyük değil, en iyi olmak; müşterilerinin sürekli güven duyacağı tedarikçi ve çözüm ortağı olmak.

Whatsapp Telefon