Hatay Airport

Hatay Havalimanı

Yolunuz düşerse Hatay'a; Amanos  dağlarından Antakya'ya doğru giderken, Amik ovası sizi karşılar. Binlerce yıldır eşsiz iklimi, sulak ve verimli toprakları ile yaşamın en temel ihtiyaçlarını karşılayan Amik ovası ve Antakya, aynı zamanda , din ve ticaret yolları üzerinde yer alması, birçok medeniyete ev  sahipliği yapması sebebiyle çok kültürlü ve bir arada yaşamayı başarabilmiş insanlarıyla renkli bir coğrafyadır.
Antakya'da  geçmişte olduğu gibi günümüz de birçok dinden ve inançtan insan bir arada çalışır, bir arada oturur, komşuluk eder ve hayatı birlikte yaşar. Cami, kilise ve havra bir arada işlevlerini sürdürür. İşte bu kültürel paylaşım ve birlikte yaşama kültürü; örf, adet, gelenek ve tabii ki yemeklerde de kendini gösterir. 'Doğunun  kraliçesi' olarak  anılan bu kadim şehre Hatay havalimanı araç kiralama ve rezervasyon işlemlerinizi SGT araç kiralama ile yapabilirsiniz.  UNESCO tarafından barış şehri olarak seçilen Hatay görülmeye değer tarihi yaşanmışlığı ile hayranlık uyandıracak medeniyetler zincirine ev sahipliği yapmaktadır, SGT araç kiralama hizmetleriyle bu deneyiminize eşlik etmek bizi mutlu edecektir. Her mevsim keyifli olan şehirde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Birçok ilkin beşiği olan Hatay denizi kumu ve güneşi ile de Akdenizin en uzun ve güzel sahiline ev sahipliği yapmaktadır. SGT araç kiralama ile bu deneyimi yaşamaya hazır olun. Hatay da konaklama olarak Antakya şehir merkezi veya İskenderun tercih edilmektedir. Tarihi avlulu evlerin restoresi sonucu ortaya çıkan butik oteller size tarihi bir  deneyim sunuyor. Pansiyon, hostel ve otelleriyle içiniz rahat bir şekilde tatilinizi organize edebilme imkanıyla bu bölgenin ziyaretini cazip kılıyor.  Şehir merkezinde size mükemmel tarihinin yanında enfes mutfağınıda sunmaktadır. Dönüşte yanınızda götürmek isteyeceğiniz mutfağınıza yeni lezzetler katmanıza sebep olacak birçok malzemeye uzun çarşıdan ulaşabilmektesiniz. Hatay Gastronomi şehri olarak  25 şehirden biri olmanın haklı gururunu sizlere sunmaktan zevk duyacaktır.
Hatay da gezilmesi gereken yerler olarak başta dünyanın ikinci  büyük mozaik koleksiyonuna ayrıca üçüncü büyük sikke koleksiyonu ile Hatay Arkeoloji müzemiz olmak üzere birçok tarihi ve ören yerlerinden bahsedebiliriz.  Anadolunun ilk kilisesi olan St.Pierre  kilisesi uzun yıllar  boyunca tarihe  ve ilklere imza atmıştır. Hristiyanlık isminin ilk defa telaffuz edildiği bu topraklar  herkesi kucaklamakta  günümüze kadar başarılı olmuştur. Dünyanın ilk aydınlatılan caddesiyle herzaman turizme önem verip yerli  ekonomiyi canlandırmıştır. Harbiye den Samandağı na, Payas tan Hassa ya bütün güzelliklerini gözönüne seriyor. Dünya da ters akan ikinci nehir olma özelliği ile Asi nehri, asiliğine rağmen etrafında bulunan oturma alanları ile güzelliğine tanıklık etmemizi sağlamakta.
Hatay havalimanında iç hatlar terminalinde bulunan ofislerimizden bu tarihi serüveninize tanıklık etmek üzere SGT araç kiralama hizmetlerimizle eşlik etmekten onur duyarız.  Hatay  Havalimanından Antakya 27 km, İskenderun ise 30 kmdır.  Hatay araç  kiralama hizmeti ile bu eşsiz deneyimizini gerçekleştirmeniz için sizi Web sayfamızdan, terminalden veya  telefonla rezervasyon seçenekleri ile karşılamaktayız. SGT'ni seç, yola çık sloganımızla güleryüzlü hizmet, profesyonel ekip, araç temizliği, 7/24 destek ve en önemlisi müşteri memnuniyeti ilkesi ile bu yolda sizleri ailemizde görmekten mutluluk duyarız. Sorunsuz bir tatilin  adresi ayağınızı yerden kesecek iyi çalışma politikasıyla desteklenmektedir. Ailemize hoşgelirsiniz. 

Hatay Airport Rental Cars

The latest model and well-maintained rental vehicles with insurance coverage are with you at the Hatay Airport location with the assurance of www.sgtcarrental.com. www.sgtcarrental.com is the indispensable address for Hatay Airport car rental services.

Blog

Hatay Airport
Hatay Airport
4,8
Serves all day.
Whatsapp Telefon